Jeseníky 10.–12. září 2021

10.–12. září 2021
6.990 Kč / os.
zbývá 16 míst

Nejste spokojeni se svými dosavadními sportovními výsledky? Chcete posunout technické znalosti a sportovní výkony? Chcete se poznat s dalšími sportovci, kteří rádi překonávají své limity?

Přijďte zažít kemp pro muže a ženy s individuálním přístupem a celkovým pohledem na fungování lidského těla. Nejenom sportem, ale i jídlem a regenerací je člověk živ! 

Připravili jsme pro vás naboostovaný třídenní program, ze kterého budete odjíždět plní energie, informací a života!

Odnesete si informace, jak se cítit lépe a žít kvalitnější a zdravější život po všech stránkách!

Cíle kempu:

✔ trénink techniky (plavání, běh, kondiční trénink),

✔ trénink regenerace (otužování, jóga, strečink),

✔ rozvoj znalosti oblasti výživy, suplementace a doplňků stravy,

✔ osvojení kompenzačních cviků a zapojení do tréninkového plánu,

✔ motivace a práce s vlastním mindsetem – vše je v hlavě!

*tréninky plavání lze nahradit tréninky kondičních cvičení.

Kempu se mohou zúčastnit i jedinci orientovaní pouze na běh, v tomto případě nás o tom informujte v poznámce objednávky.

Program kempu:

Kvalitní zdravá strava & superfood potraviny

Říká se, že zdravý životní styl začíná v kuchyni. A já naprosto souhlasím! Proto vás naučím, jak se správně a hlavně chutně stravovat. Přesvědčím vás o tom, že nemusíte být Zdeněk Pohlreich, abyste si dokázali připravit rychlý a zdravý oběd.

Běžecké tréninky

Máte správnou techniku běhu? A mohl bych ji vidět? Naučím vás, jak běhat tak, aby vás nebolely klouby, nezranili jste se a nepociťovali vyčerpání..

Kondiční tréninky

Zlepšete svou kondici! Naučím vás základní cviky, které můžete provádět i doma. Uvidíte, že vám vaše tělo poděkuje.

Otužování

Naučím vás, jak se správně a bezpečně otužovat. Dozvíte se, jak využít vědomé dýchání a kyslík k optimalizaci těla a mysli. Prozkoumáte, jak uvolnit tělesné bloky a pracovat se stresem. Budete mít příležitost zažít ledovou koupel.

Jóga

Každý sportovec ví, že se nevyplácí podceňovat protahování. Jóga zlepší vaši mobilitu a uleví vám od bolesti. Navíc si u ní krásně zrelaxujete mysl.

Přednáška projektu 10/10/10 – motivace

Prozradím vám, co mě vedlo k uskutečnění projektu 10/10/10. Podělím se s vámi také o tipy, jak zůstat motivovaný a dosáhnout cíle. Chybět samozřejmě nebudou ani zábavné historky z cesty.

Cena zahrnuje

Ubytování po dvojicích, 3 licencované trenéry, 12 tréninkových jednotek (plávání, běh, kondiční cvičení, jóga, otužování), sportovní atletické hry a soutěže, stravu 5x denně (snídaně, snack, oběd, snack, večeře), přednášky, poukazy a slevy na nákupy u partnerů, welcome dárkový balíček.

*cena nezahrnuje dopravu na místo

Rezervovat kemp

Pokud chcete kemp věnovat jako dárek, napište nám to do poznámky a my vám po registraci a uhrazení zálohy zašleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit 30% zálohu do 5 dnů na účet 2201855477/2010, jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu v plné výši. Pokud by se kemp nekonal ze strany organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Děkuji pěkně

Každá koruna se počítá! Jako poděkování tvé jméno přilepím na náš karavan a ještě ti osobně poděkuju na instastories!

  • Jméno na seznamu podporovatelů
    • web
    • karavan
    • video
  • Poděkování na instastories