Mám nový merch i kampaň na HitHitu

Do závodů zbývají už necelé dva měsíce a my pro vás máme pořádnou porci novinek. Tou největší je kampaň na HitHitu, která odstartovala 15. dubna. Protože bez vaší pomoci to nezvládnu!

Základní finanční kapitál mi poskytli partneři projektu, za což jim moc děkuji! Bez nich bych o jeho realizaci vůbec nemohl uvažovat. Ale já nechci, aby to bylo jen něco obyčejného. Chci z projektu 10/10/10 udělat pořádnou pecku, o které se každý dozví. A na to ještě nějakou tu korunu potřebuji… Proto jsem založil kampaň na HitHitu a budu rád, když se na ni podíváte.

Mým cílem je vybrat aspoň 200 tisíc, abych projel celou trasu bez starostí o to, zda máme co jíst nebo čím naplnit nádrž. Protože ale chci co nejvíc pomoct se záchranou srdce, bylo by fajn dosáhnout alespoň na milník 500 tisíc korun. Díky tomu budu moct koupit tři AED přístroje a udělat osvětovou přednášku v deseti školách. No a pokud se rozhodnete být pořádně štědří a vybereme přes milion, rozjedeme kampaň na záchranu srdce ve velkém.

Exkluzivní merch, kde jinde nekoupíte

A co jsem si pro vás připravil za odměny? Stylový merch – postery, placky, trička, kšiltovky a mikiny – který jinde nekoupíte. Pro opravdové fajnšmekry máme i zážitkové odměny. Ať už trénink se mnou, nebo 10 EMS tréninků. A pokud si hodně věříte, můžete absolvovat závěrečný závod v České republice se mnou.

Podpořit můžete také přímo Záchranu srdce. Připravili jsme balíček, díky kterému koupíte AED přístroj i přednášku do školy. A nebo si můžete pořídit plakáty, na kterých je vysvětleno, jak poskytnout první pomoc.

Předem děkuji všem, kteří mi na cestě pomůžou!

Líbil se vám článek?

Share on facebook
Sdílejte na Facebooku
Share on twitter
Sdílejte na Twitter
Share on linkedin
Sdílejte na Linkdin
Share on pinterest
Sdílejte na Pinterest
Jakub Žák

Jakub Žák

Neskutečně mě baví testovat čeho všeho je lidské tělo schopno a to jak fyzicky, tak psychicky! Tento projekt je však pro mě víc než jen dalším výletem ze zóny komfortu, beru to jako velkou výzvu šířit povědomí o zdravém srdci. Doufám a pevně věřím, že náš osvětový projekt bude úspěšný!

10 dní, 10 zemí, 10 tratí ironmana. Celkem 1130 km sportovních aktivit a 5000 km cesty, kterou musím se svým týmem překonat. 

Dva roky trénuju, abych dokázal, že jediný limit je ten, který si nastavíš. Můj hlavní cíl je propagovat zdravé srdce. Jak, se dozvíte zde.

“Bolest, kterou cítíš dnes, je síla, kterou ucítíš zítra!“

Děkuji pěkně

Každá koruna se počítá! Jako poděkování tvé jméno přilepím na náš karavan a ještě ti osobně poděkuju na instastories!

  • Jméno na seznamu podporovatelů
    • web
    • karavan
    • video
  • Poděkování na instastories