Project ICELAND

Desetidenní dovolená na Islandu? Tak to tenhle projekt určitě nebude. Rozhodně si nebudu válet šunky v all inclusive hotelu s drinkem s paraplíčkem v ruce. Ale pořádně si máknu!

Letos v září chci pokořit světový rekord a přeběhnout Island ze severu na jih, což znamená překonat 703 kilometrů s celkovým převýšením 4 400 metrů. A to všechno pod deset dnů. 

Pro lepší představu: Vzdálenostně je to stejně, jako kdybych běžel třikrát z Prahy do Brna. A vzhledem ke kolonám na D1 si myslím, že to zvládnu i v lepším čase, než řidiči autem.

Už teď na PROJECT ICELAND trénuji. Poctivá fyzická příprava je ale jen část úspěchu. Tou další (a neméně podstatnou) je sehnání dostatku financí. A proto se obracím na vás.

Budu moc rád, pokud mi pomůžete s překonáním dalšího limitu a podpoříte můj projekt. Chci ním nejen dokázat, že máme na jižní Moravě sportovce světové úrovně, ale také upozornit na prevenci kardiovaskulárních chorob, což byl můj cíl i u předchozího projektu 10/10/10.

Překonáním světového rekordu to ale neskončí. O celém dobrodružství chci natočit dokument. Zároveň plánuji připravit sérii přednášek pro školy, ve kterých budu mluvit nejen o své cestě, ale společně s Červeným křížem i tom, jak je důležité pečovat o své srdce.

 

Trať

703 Km

4400 m

Official partners

Gold Partners

Silver Partners

Bronze Partners

“Sledujte můj instagram a nic vám neunikne!“

Děkuji pěkně

Každá koruna se počítá! Jako poděkování tvé jméno přilepím na náš karavan a ještě ti osobně poděkuju na instastories!

  • Jméno na seznamu podporovatelů
    • web
    • karavan
    • video
  • Poděkování na instastories