Pozor, pozor! Změna trasy!

Přátelé, sice nemáme v týmu rádi, když se mění již naplánované věci, ale doba covidová a logistická nás donutila udělat malou změnu na naší bláznivé cestě!

Jedná se o ostrov Velká Británie. Jelikož jsou nyní na hranicích šílené fronty nejen kvůli covidu, ale také kvůli brexitu, rozhodli jsme se Velkou Británii prostě vypustit. Příjdeme tak o dvě trati – Skotsko a Anglii. Není však důvud ke smutku! Myslím si, že jsme vybrali ještě lepší alternativu. Z Faerských ostrovů se vydáme rovnou do Dánska. A proč zrovna tam? V Dánsku se totiž jede evropský šampionát v polovičním Ironmanovi! Další tratí potom bude Hamburg, místo, kde se za normálních okolností jezdí celá délka triatlonu, my si ji však pro naše účely rozpůlíme. A už se nemůžu dočkat na start!

Dalším důvodem pro změnu závodu byla logistika. Již v říjnu minulého roku nás na ni upozorňoval pan profesor Pirk. A jsem názoru, že starší a zkušenější se prostě mají poslouchat! Za mě jsou tedy Dánsko a Německo skvělou volbou a budu moc moc rád, když vás tam uvidím také!

Jakub

Líbil se vám článek?

Share on facebook
Sdílejte na Facebooku
Share on twitter
Sdílejte na Twitter
Share on linkedin
Sdílejte na Linkdin
Share on pinterest
Sdílejte na Pinterest
Jakub Žák

Jakub Žák

Neskutečně mě baví testovat čeho všeho je lidské tělo schopno a to jak fyzicky, tak psychicky! Tento projekt je však pro mě víc než jen dalším výletem ze zóny komfortu, beru to jako velkou výzvu šířit povědomí o zdravém srdci. Doufám a pevně věřím, že náš osvětový projekt bude úspěšný!

10 dní, 10 zemí, 10 tratí ironmana. Celkem 1130 km sportovních aktivit a 5000 km cesty, kterou musím se svým týmem překonat. 

Dva roky trénuju, abych dokázal, že jediný limit je ten, který si nastavíš. Můj hlavní cíl je propagovat zdravé srdce. Jak, se dozvíte zde.

“Bolest, kterou cítíš dnes, je síla, kterou ucítíš zítra!“

Děkuji pěkně

Každá koruna se počítá! Jako poděkování tvé jméno přilepím na náš karavan a ještě ti osobně poděkuju na instastories!

  • Jméno na seznamu podporovatelů
    • web
    • karavan
    • video
  • Poděkování na instastories