Výzva #100sJakubem je u konce. Společně jsme překonali 2 000 kilometrů

Začátkem března jsme vás vyzvali, abyste si vyzkoušeli, jaké je to trénovat na projekt 10/10/10. Připravili jsme pro vás výzvu #100sJakubem, ve které bylo vaším úkolem za celý měsíc ujít, uběhnout či ujet na kole sto kilometrů. Potěšilo nás, že jste se zvedli z gauče a naši hozenou rukavici přijali!

Celkem se do výzvy zapojilo 42 účastníků, přičemž devatenáct z nich protnulo pomyslnou cílovou pásku. První „do cíle“ dorazila Sabina Baberandová, která získala lístek na premiéru dokumentu o projektu 10/10/10. Potěšilo nás, že mnozí sportovci neskončili na sto kilometrech, ale často se dostali až k dvojnásobné hranici.

Protože bylo těžké určit výherce, rozhodla o nich nakonec náhoda. První místo a parádní mikinu projektu 10/10/10 získala Lucie Fialová. Druhá skončila Aneta Valová, která teď může hrdě nosit triko 10/10/10. Třetí místo a kšiltovku si odnáší Roman Audy.

Věříme, že vás naše výzva bavila. A třeba bude ještě příležitost se do nějaké zapojit. 🙂

Líbil se vám článek?

Share on facebook
Sdílejte na Facebooku
Share on twitter
Sdílejte na Twitter
Share on linkedin
Sdílejte na Linkdin
Share on pinterest
Sdílejte na Pinterest
Jakub Žák

Jakub Žák

Neskutečně mě baví testovat čeho všeho je lidské tělo schopno a to jak fyzicky, tak psychicky! Tento projekt je však pro mě víc než jen dalším výletem ze zóny komfortu, beru to jako velkou výzvu šířit povědomí o zdravém srdci. Doufám a pevně věřím, že náš osvětový projekt bude úspěšný!

10 dní, 10 zemí, 10 tratí ironmana. Celkem 1130 km sportovních aktivit a 5000 km cesty, kterou musím se svým týmem překonat. 

Dva roky trénuju, abych dokázal, že jediný limit je ten, který si nastavíš. Můj hlavní cíl je propagovat zdravé srdce. Jak, se dozvíte zde.

“Bolest, kterou cítíš dnes, je síla, kterou ucítíš zítra!“

Děkuji pěkně

Každá koruna se počítá! Jako poděkování tvé jméno přilepím na náš karavan a ještě ti osobně poděkuju na instastories!

  • Jméno na seznamu podporovatelů
    • web
    • karavan
    • video
  • Poděkování na instastories