Zapojte se do březnové výzvy #100sJakubem

Podle průzkumů se kvůli pandemii lidé méně hýbou a více konzumují nezdravá jídla. V důsledku toho se zvyšuje procento populace, které trápí obezita, vysoký cholesterol, cukrovka či vysoký krevní tlak. A právě tyto problémy jsou často příčinou srdečního selhání. A protože se náš projekt 10/10/10 snaží upozornit na problematiku právě tohoto onemocnění, vymysleli jsme výzvu, která vás rozhýbe.

Jak už název napovídá, půjde o zdolání 100 kilometrů. Je jedno, jestli je ujdete, uběhnete nebo ujedete na kole. Nezáleží ani na tom, zda se vydáte ven (samozřejmě za dodržení všech aktuálních opatření), nebo budete sportovat doma na cyklotrenažeru či běžeckém pásu. Důležité je, že nám o tom dáte vědět!

O co jde a jak se zapojit?

Chceme, abyste od 1. do 31. března 2021 pomocí libovolné aplikace (Garmin Connect, Fitbit, Apple Health…) zaznamenali aktivity, které v součtu dají pohyb o délce sto kilometrů.

O této aktivitě nám budete dávat průběžně vědět pomocí vašich příběhů na Instagramu – jednoduše do nich nahrajete screenshot z aplikace či chytrého zařízení, kde bude vidět vaše aktivita, přidáte hashtag #100sJakubem a označíte účet @storybyjakub. Abychom vás poznali, bude fajn, když bude screenshot obsahovat vaše jméno nebo přezdívku.

31. března pak do stories stejným způsobem umístíte souhn aktivit za celý měsíc. Pokud překonáte metu 100 kilometrů, zařadíme vás do slosování o tři atraktivní dárkové balíčky.

Odměňovat vás budeme i průběžně. Pokud se nám nějaký váš příspěvek na Instagramu bude obvzlášť líbit, čeká vás drobné překvapení.

Tak se s námi dejte do pohybu!

ÚPLNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE #100sJakubem

1) Pořadatel
Zachraň srdce, z.s. se sídlem Milady Horákové 2045/25, 602 00, Brno, IČ 09485422 (dále jen „pořadatel“) vyhlašuje na území České republiky v období od 1. 3. 2021 do 31. 3. 2021 (dále jen „soutěžní období“) soutěž #100sJakubem (dále jen „soutěž“).

2) Účastníci soutěže
Soutěž je určena všem osobám starším 15 let (osobám, které dovršily věk 15 let nejpozději 31. 1. 2021) (dále jen „účastník“).

3) Pravidla soutěže
Účastník se do soutěže zapojí tak, že přes svůj instagramový účet přidá do příběhů (Instagram stories) screenshot z aplikace či chytrého zařízení, které dokazuje jeho aktivitu. Tento příběh opatří #100sJakubem a označí účet @storybyjakub.
Na konci soutěžního období přidá uživatel stejným způsobem finální shrnutí za celý měsíc. Pokud jeho aktivity přesáhnou hranici 100 kilometrů, automaticky se dostává do slosování o jeden ze tří dárkových balíčků.
Vítězové budou oznámeni nejpozději 30 kalendářních dnů od skončení soutěže.

4) Obecná ustanovení
Tato pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu jejich platnosti na webové stránce www.storybyjakub.com.
Pořadatel se zavazuje, že v případě jakýchkoliv změn nebo úpravy pravidel soutěže bude aktuální znění pravidel dostupné na uvedených internetových stránkách.
Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže.
Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže podezřelé příspěvky.
Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zkrátit, prodloužit, zrušit či upravit její pravidla. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude to učiněno písemně a zveřejněno na webu pořadatele.
Účastník soutěže schvaluje tato úplná pravidla soutěže a instrukce, které jsou uvedeny na dokumentech, a přistupuje k nim a zavazuje se je plně dodržovat.

Líbil se vám článek?

Share on facebook
Sdílejte na Facebooku
Share on twitter
Sdílejte na Twitter
Share on linkedin
Sdílejte na Linkdin
Share on pinterest
Sdílejte na Pinterest
Jakub Žák

Jakub Žák

Neskutečně mě baví testovat čeho všeho je lidské tělo schopno a to jak fyzicky, tak psychicky! Tento projekt je však pro mě víc než jen dalším výletem ze zóny komfortu, beru to jako velkou výzvu šířit povědomí o zdravém srdci. Doufám a pevně věřím, že náš osvětový projekt bude úspěšný!

10 dní, 10 zemí, 10 tratí ironmana. Celkem 1130 km sportovních aktivit a 5000 km cesty, kterou musím se svým týmem překonat. 

Dva roky trénuju, abych dokázal, že jediný limit je ten, který si nastavíš. Můj hlavní cíl je propagovat zdravé srdce. Jak, se dozvíte zde.

“Bolest, kterou cítíš dnes, je síla, kterou ucítíš zítra!“

Děkuji pěkně

Každá koruna se počítá! Jako poděkování tvé jméno přilepím na náš karavan a ještě ti osobně poděkuju na instastories!

  • Jméno na seznamu podporovatelů
    • web
    • karavan
    • video
  • Poděkování na instastories