Květnová výzva #200ve2 nabádá k pohybu dvojice

Ve dvou se to lépe táhne. A to jak v osobním životě, tak i při sportu. Jsou sice lidé, kteří rádi běhají sami, mnoho z nás ale mnohem raději vyráží ve dvojici. Právě pro sportující páry je připravená nová výzva #200ve2.

Tato výzva navazuje na březnovou #100sJakubem, která vás hodně bavila. Několikrát jste dokonce překročili požadovaný limit 100 kilometrů. Proto jsme si řekli, že vám to trochu ztížíme.

Jak se zapojit?

Tentokrát po vás chceme, abyste utvořili tým. Nezáleží na tom, jestli jste rodina, kamarádi nebo partneři. Vaším úkolem bude od 1. do 31. května 2021 uběhnout či ujít 200 kilometrů. Je jedno, jestli jeden z vás zdolá 150 a druhý jen 50, důležité je, aby byl součet na konci měsíce 200.

Abychom věděli, že s námi soutěžíte, zaznamenávejte svůj výkon v trackovací aplikaci (Strava, Carmin Connect…). S každým výkonem se pochlubte v instagramových příspěvcích. Nezapomeňte přidat #200ve2, označit @storybyjakub a účet vašeho týmového parťáka.

Na konci měsíce přidejte stejným způsobem vyhodnocení za celé období. Tři soutěžní dvojice odměníme merchem projektu 10/10/10.

ÚPLNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE #100sJakubem

1) Pořadatel
Zachraň srdce, z.s. se sídlem Milady Horákové 2045/25, 602 00, Brno, IČ 09485422 (dále jen „pořadatel“) vyhlašuje na území České republiky v období od 1. 5. 2021 do 31. 5. 2021 (dále jen „soutěžní období“) soutěž #200ve2 (dále jen „soutěž“).

2) Účastníci soutěže
Soutěž je určena všem osobám starším 15 let (osobám, které dovršily věk 15 let nejpozději 30. 4. 2021) (dále jen „účastník“).

3) Pravidla soutěže
Účastník se do soutěže zapojí tak, že přes svůj instagramový účet přidá do příběhů (Instagram stories) screenshot z aplikace či chytrého zařízení, které dokazuje jeho aktivitu. Tento příběh opatří #200ve2, označí účet @storybyjakub a účet týmového parťáka.
Na konci soutěžního období přidá uživatel stejným způsobem finální shrnutí za celý měsíc. Pokud aktivity dvojice přesáhnou hranici 200 kilometrů, automaticky se dostává do slosování o jeden ze tří dárkových balíčků.
Vítězové budou oznámeni nejpozději 30 kalendářních dnů od skončení soutěže.

4) Obecná ustanovení
Tato pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu jejich platnosti na webové stránce www.storybyjakub.com.
Pořadatel se zavazuje, že v případě jakýchkoliv změn nebo úpravy pravidel soutěže bude aktuální znění pravidel dostupné na uvedených internetových stránkách.
Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže.
Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže podezřelé příspěvky.
Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zkrátit, prodloužit, zrušit či upravit její pravidla. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude to učiněno písemně a zveřejněno na webu pořadatele.
Účastník soutěže schvaluje tato úplná pravidla soutěže a instrukce, které jsou uvedeny na dokumentech, a přistupuje k nim a zavazuje se je plně dodržovat.

Líbil se vám článek?

Share on facebook
Sdílejte na Facebooku
Share on twitter
Sdílejte na Twitter
Share on linkedin
Sdílejte na Linkdin
Share on pinterest
Sdílejte na Pinterest
Jakub Žák

Jakub Žák

Neskutečně mě baví testovat čeho všeho je lidské tělo schopno a to jak fyzicky, tak psychicky! Tento projekt je však pro mě víc než jen dalším výletem ze zóny komfortu, beru to jako velkou výzvu šířit povědomí o zdravém srdci. Doufám a pevně věřím, že náš osvětový projekt bude úspěšný!

10 dní, 10 zemí, 10 tratí ironmana. Celkem 1130 km sportovních aktivit a 5000 km cesty, kterou musím se svým týmem překonat. 

Dva roky trénuju, abych dokázal, že jediný limit je ten, který si nastavíš. Můj hlavní cíl je propagovat zdravé srdce. Jak, se dozvíte zde.

“Bolest, kterou cítíš dnes, je síla, kterou ucítíš zítra!“

Děkuji pěkně

Každá koruna se počítá! Jako poděkování tvé jméno přilepím na náš karavan a ještě ti osobně poděkuju na instastories!

  • Jméno na seznamu podporovatelů
    • web
    • karavan
    • video
  • Poděkování na instastories