Naše kempy

S naším skvělým týmem pořádáme sportovní kempy. Nejste spokojeni se svými dosavadními sportovními výsledky? Chcete posunout technické znalosti a sportovní výkony? Chcete se poznat s dalšími sportovci, kteří rádi překonávají své limity?

Zažijte kemp s indiviuálním přístupem a celkovým pohledem na lidské tělo. Nejenom sportem, ale i jídlem a regenerací je člověk živ!

Jakub Žák

Aktuální kempy

Jakub Žák

Jeseníky 10.–12. září 2021

Nejste spokojeni se svými dosavadními sportovními výsledky? Chcete posunout technické znalosti a sportovní výkony? Chcete se poznat s dalšími sportovci, kteří rádi překonávají své limity? Přijďte zažít kemp pro muže a ženy s individuálním přístupem a celkovým pohledem na fungování lidského těla. Nejenom sportem, ale i jídlem a regenerací je člověk živ!  Připravili jsme pro vás naboostovaný třídenní program, ze kterého budete odjíždět plní energie, informací a života! Odnesete si informace, jak se cítit lépe a žít kvalitnější a zdravější život po všech stránkách! Cíle kempu: ✔ trénink techniky (plavání, běh, kondiční trénink), ✔ trénink regenerace (otužování, jóga, strečink), ✔

Více o kempu »

Chcete se s mým projektem seznámit blíž a dozvědět se, jak se jeho poznatky dají aplikovat i ve vaší práci?

“Tvůj jediný limit je ten, který si sám nastavíš.“

Děkuji pěkně

Každá koruna se počítá! Jako poděkování tvé jméno přilepím na náš karavan a ještě ti osobně poděkuju na instastories!

  • Jméno na seznamu podporovatelů
    • web
    • karavan
    • video
  • Poděkování na instastories